Robert Pattinson si natáčení Stmívání: Zatmění užíval

28. července 2010 v 20:35 | www.topzine.cz |  ✘ TWILIGHT
Jaký je rozdíl mezi filmovou a reálnou osobou? Někdy velký, někdy se nemusíte moc přetvařovat, jindy se musíte hodně měnit. Robert má ale po natočení filmu Zatmění svůj názor a podělil se o něj v novém videu.
Zatmění

V nedávno zveřejněném videu s hlavním představitelem Edwarda Cullena Robertem Pattinsonem byla položená otázka, zda se jeho role liší od jeho normální života a jak moc se musí do své role vžít, aby změnil svůj charakter v jinou osobu. "Celé je to o tom, že se Edward stává více integrovaný ke zbytku světa, takže jsem se tentokrát nemusel nijak přetvařovat ani ze sebe dělat někoho jiného," odpověděl Pattinson.

Na place nepřátelé, v zákulisí kamarádi
Britská hvězda také sdílela své pocity k navrácení se k natáčení Twilight Sagy. "Je přijemné vrátit se zpět do známého teritoria mezi lidi, na které jste zvyklí a jsou to vaši přátelé. Natáčení Zatmění jsem si užil." Na další otázky ohledně svého filmového nepřítele Jacoba Blacka odpovídal optimisticky: "Taylor Lautner je můj kamarád. Mám ho rád, je příjemné s ním natáčet. Ale na plátně to nesmí být poznat. v zákulisí na sebe taky nejsme jako upíři a vlci."
V novém snímku Zatmění se Edward utkává s Jacobem o srdce Belly Swanové (Kristen Stewart). Čí přízeň si ale vybere, zatím sama neví a je v rozpacích. Dalším problémem je válka s novorozenými upíry a pomsta Viktorie.
Film je režírovaný Davidem Sladem a scénáristkou Melissou Rosenbergovou. Předpremiéra filmu proběhla 29.6.2010 v pražském Cinema City.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama