Srpen 2008


Od A do Z

31. srpna 2008 v 19:19 | © Marty |  Me :)
A
Adrenalin - Miluju J
B
Bar - Ráda se chodím bavit do barů a podobných podniků s blízkejma lidičkami. Člověk se odreaguje.
C
Ciao - Dřív to býval můj nejpoužívanější pozdrav. Ani nevim, proč ho už tolik nepoužívám. Přitom je můj oblíbenej.
Č
Černá - Jedna z mých nejoblíbenějších barev. Nosí jí hodně lidí a jen tak asi nepřestane být moderní.
D
DELI - Tak to je jasný. Jindra mi tímhle slovem vždycky zvedl náladu. Je to vlastně moje a jeho sušenka :P No prostě Deli forever!!! Jedna z nejoblíbenějších J
E
Espaňol - Moje nejoblíbenější země a můj nejoblíbenější jazyk. A maj moc krásný chlapy (ale i ženský ;)). Hispánii jsou totiž neeej!
F
Formule 1 - Nejoblíbenější motorsport.
G
Bod G - Je třeba nekomentovat.
J
Janovácký gang :DDD - Vážně mě nic jiného nenapadlo.
K
Kůň - Nejoblíbenější zvíře
L
Lowe - Jsou v tomhle světě moc potřeba.
M
Martínek, miláček - moje největší zlato. Miluji tě :-*
N
Nohy :DDD - Fakt je to jedna z mých nejoblíbenějších částí těla.
O
Oblečení - Hadříků není nikdy dost a ráda je nakupuju. J
P
PC - Jedna z věcí, bez které by se mi v této době blbě žilo.
R
Rodina - Jedna z nejdůležitějších věcí v mém životě.
S
Sex - Není třeba k tomu něco říkat. Každý o tom ví své ;)
Š
Škola - Nesnáším jí, ale k budoucímu životu je prostě potřeba.
T
Těstoviny - A pizzou moje nejoblíbenější jídlo.
V
Ty vole :D - Asi moje nejčastěji používané slovo ;)
Z
Závist - Nesnáším ji
Ž
Žvýkačky - Závislost.

Holčičí sen o lásce

31. srpna 2008 v 18:18 | © Marty |  ♡♡ LOVE ♡♡
Láska - vlastně to ani není taková pohádka, o které skoro každá malá holka sní. I když se objeví nějaký princ a ze začátku se to možná jako pohádka trochu zdá, skoro přesně tak, jak si to většina z nás představovala. Tak tomu ale přestane být ve chvíli, kdy si ten tvůj princ začne myslet, že tě má jistou. Když tak nějak ví, že bys pro něj dokázala udělat hodně, tak už se ani moc nesnaží a nechává všechno plavat. I když se tolik snažíš, aby se občas událo něco z toho tvého pohádkového snění o lásce, tak v čím dál tím víc pokročilejší době se to stává méně a méně skutečným, protože kluci mají daleko jinačí zájmy a pak už se nesnaží tak, jak tehdy na začátku. Možná je to pro malé holky plamínek naděje, který teď tak trochu zhasne, ale pravda je opravdu taková. I když si kluk kolikrát myslí, že o to holka ani nestojí, tak se plete a ani ho nenapadne jí udělat nečekaně radost nějakou prkotinou. Tak to bohužel už je a i když si to moc přejeme, musíme si na to bohužel zvykat. Kluci si totiž myslí, že ví o holkách hodně, ale zdaleka o nich neví to co by měli. Neví o nich to nejdůležitější. Neví co si holky myslí, co doopravdy chtějí a o čem přemýšlejí. Kluk, který se tak trochu dokáže vcítit do holčičích myšlenek a holčičího světa, trochu pozná, jak holka vidí dané situace a má alespoň trochu navrch od ostatních kluků a jeho holka je pak mnohem spokojenější než ty ostatní.
Prostě a jednoduše - svět lásky nejsou žádné něžně doteky, vzájemná úcta, kytičky, pro které kluk kvůli vám přeleze i cizí plot, žádné básničky a psaníčka, žádné romantické procházky, žádné večeře při svíčkách, žádné hezké výlety, prostě žádná překvapení. Občas se tyhle šťastné krásné okamžiky dějí jen na začátku vztahů. Ale někdy ani to ne. Chlapská fantazie jako by se pomalu vytrácela.
Někteří kluci se dokonce stydí před svými kamarády mluvit o své holce, o tom, že jí milují a jak je třeba v něčem úžasná a výjimečná.
Mnohdy kluci zapomínají i na různá výročí, narozeniny nebo svátky. Nechápou, že holce by stačilo i zajít někam do přírody, sednout si a koukat třeba na pole, na město nebo třeba na vodu. Nebo si klidně jen tak sednout na lavičku a počítat hvězdy. A klidně také stačí jen sedět vedle sebe, objímat jeden druhého a koukat do prázdna. To kluci asi nikdy nepochopí.
Takovéhle věci už dokáže jen málokterý chlap. Jednoduše - kluci prostě ztrácejí smysl pro romantiku. A jako holka si už sama nevím rady, jak si splnit ten svůj sen o lásce. Spíš ani nevím, jestli se splnit v téhle době ještě dá. Bojím se, že ne! Občas mi přijde, že jsme pro některé kluky spíš něco jako lepší kamarádi a místo zamilovaných slovíček a nezákonně utržených kytiček jen samý - ty vole, ty krávo a mnohdy ještě hůř.
© Marty

Příběh z hlubin srdce

31. srpna 2008 v 18:15 | © Marty |  ♡♡ LOVE ♡♡
V hloubi mého srdce příběh se odehrává,
láska, vášeň, slast, pokušení, štěstí i bolest,
to, co se zamilovaným prostě někdy stává.
Když má ústa nemluví, někdy v očích slzy mívám,
možná jednou pochopíš, že bolest v srdci skrývám.
Ale když jsi blízko u mě a v obětí mě držíš,
cítím že jsem v bezpečí a že mé tělo střežíš.
Když držíš mě za ruku a já držím tvojí,
jsme jako v poutech, co se nikdy nerozpojí.
Když šeptáš slůvka něžná a po těle mě hladíš,
svou láskou a doteky moji duši svádíš.
A když mě líbáš, bez slov je mi známo,
že tvé srdce říká to, co mé: "TE AMO!"
© Marty