Červenec 2008

Otázky a odpovědi

17. července 2008 v 23:20 | Marty |  Me :)
Můj nejlepší narozeninový dárek byl… "Tak to nevím... Asi nejdražší a největší byl počítač. Jinak nejcennější co sjme dostala ka narozkám je lsáka, štěstí, zdraví, co mi lidičky přejou a hlavně lsáka mýho miláčka a dáreček od něj, kterej mám pořád u sebe je řetízek se srdíčkem :-*"
Pes nebo kočka? "Pes."
Pivo / víno / džus? "Džus."
Schody nebo výtah? "Výtah."
Hamburger / smažené hranolky nebo jste gurmán? "Gurmán."
SMS nebo e-mail? "SMS"
Akční filmy nebo horory? "Komedie :D ... no takže z těhle horory ;)."
Chytrost nebo improvizace? "Improvizace … vždy. I když chytrost je taky důležitá. ."
Pětihvězdičkový komfort nebo dobrodružná dovolená v džungli? "Dobrodružství i pět hvězd.... si taky nechám líbit. To by spíš záleželo an tom jak kdy a kde.... na co bych měla zrovna náladu "
Rock nebo hip hop? "Mám raději rock, ale neva mi hip hop."
S kterou známou osobností byste rád/a šel/šla na kávu? "Heiki, Kimi, Fisi nebo Fernando z F1. Mikel, Javi nebo Paolo z kluků ze showbiznisu a z ženských jednoznačně Amanda Bynes. "
Komu byste rád/a řekl/a svůj názor? "Často některým učitelům a velie často svému prostřednímu bratrovi. Často někomu ráda říkám svůj názor ;) a často se někomu nelíbí :D"
Co bylo vaším nejtrapnějším okamžikem? "Na nic nejtrapnější si nevzpomínám, ale je trapný třeba, když mě někdo vytáhne na zkoušení zrovna na něco co vůbec neumim a prostě tam tak stojíte a čekáte, až se vás náhodou zeptá na něco co víte a doufáte, a ono to nepřijde, tak alespoň čekáte až už vás pošle do lavice... je vždycky strašný ticho a prostě je to trapný, to každej jistě poznal..."
Na jaký den nikdy nezapomenete? "Na jeden večer v tanečních, na jeden podvečer na lavičce a na první věneček v tanečních.... kvůli jedné mé osůbce :-* a je mnoho dalších dní, na které doufám nikdy nezapomenu ;)"
Jaká osoba měla na vás největší vliv? "nevím, možná bráchové, určitě rodiče.... a určitě já sama"
Jakého cíle byste chtěl v životě dosáhnout? "Chci mít šťastný a bezstarostný život.... Kdo má štěstí, má vlastně všechno.... Lásko, zdraví a i nějaký ty penízky..."
Jakou věc byste si vzala na pustý ostov? "Své milované bytůstky. A kdybych mohla ještě ěnco, tka muziku, jídlo a pití..... A nějakou vysílačku, kdybych se chtěla vrátit zpět."
Na jakou osobu se můžete spolehnout? "Na sebe kdykoliv."
Kde jste nejšťastnější? "Nevím kde.... to je různé, ale spíš by měla otázka znít kdy."
Které slovo používáte až moc? "Ty voe! :D"
Jsem dobrý/á chlapík/ženksá, protože… "Dokážu poradit, pomoct a mám smysl pro humor a záleží mi víc na mých nejmilovanějších než na sobě. Samochvála smrdí co? :DDD Nooooo, tak... protože jsem prostě dobrá a koukejte uznat, že to tak je!!! :DDD ;)"
Bez čeho luxusní byste se neobešel/a? "No asi bez domu a počítače."